Usługi

Zakres wykonywanych prac

Usługi informatyczne

Świadczymy usługi IT w zakresie obsługi firm, outsourcing. Wdrażamy wszelkiego rodzaju oprogramowania, Szkolimy personel.

Dostarczamy sprzęt informatyczny i zapewniamy serwis sprzętu stacjonarnego i laptopów.

Tworzymy infrasruktury sieciowe w Hotelach i Pensjonatach również po sieci zasilającej i instalacji TV.

Tworzymy strony internetowe dopasowujące się do urzadzeń mobilnych w najnowszych trendach.

Telewizja przemysłowa IP

Wideo monitoring IP tworzymy w oparciu o serwery QNAP i rejestratory hybrydowe BCS zapewniające niezawodność działania z odległych kamer zlokalizowanych w dowolnym miejscu na świecie.

Promujemy instalację internetowych kamer HD dających podgląd na żywo np. obiektów sportowych i rekreacyjnych (stoków narciarskich , basenów itp.). Współracujemy z portalem OOGNET.PL

Alarmy, systemy zabezpieczeń

Wykonujemy profesjonalne instalacje alarmowe bazując na takich markach jak DSC, RISCO, SATEL, PARADOX, ROPAM, ROKONET. W budynkach gdzie nie ma możliwości położenia przewodowej instalacji alarmowej ( np. wykończone nowe pomieszczenia, pomieszczenia dzierżawione, domy z bali itp.) instalujemy najnowsze systemy bezprzewodowe

Współpracujemy z firmami ochroniarskimi

Automatyka do bram, drzwi i szlabanów

Zalecamy instalację najnowszych automatów - sterowników do bram firmy DEA i NICE

Doposażamy istniejące sterowniki w urządzenia on-line i GSM - sterowanie tabletam, smartfonem lub standardowym telefonem GSM.

Doposażamy w inteligentne wideodomofony IP.

Wideodomofony IP

Dzięki technologi IP współczesne wideodomofony dają nam możliwość odebrania domofonu za pośrednictwem smartfona czy tabletu gdy jesteśmy poza domem. Wiodącymi markami są:...MOBOTIX, SSS SIEDLE,GIRA

Automatyka budynkowa

Inteligentna automatyka budynkowa czyli popularnie Inteligentny Dom. Nasze instalacje są oparte na systemie Fibaro. Fibaro jest systemem, który nie wymaga skomplikowanej infrastruktury sieciowej, wykorzystuje do tego technologię bezprzewodową Z-WAVE. Takie rozwiazanie pozwala przeniesienie systemu do nowego domu bez dodatkowych nakładów. Wiecej na FIBARO

Systemy łączności IP

Telefonia VoIP coraz bardziej popularna wśród firm i prywatnych odbiorców, pozwala na wykorzystanie nr telefonicznego w dowolnym miejscu na świecie korzystając z łącza internetowego, konta SIP i odpowiedniej aplikacji np. w smartfonie. Centrale telefoniczne VoIP obecnie zastępują centrale analogowe i ISDN - nieograniczona ilość nr. telefonicznych i niewielkie stawki za połączenia również zagraniczne.

Bezprzewodowa transmisja danych tzw. mosty radiowe pozwala połączyć ze sobą dwa odległe punkty gdzie nie ma możliwości wdrożenia instalacji światłowodowej lub tradycyjnej skrętki komputerowej. Nasze instalacje budujemy w oparciu o urządzenia firmy UBIQUITI NETWORKS

Telewizja cyfrowa

Multiroom HD

Budujemy instalacje zbiorcze i indywidualne HD wraz z transmisją danych (dostęp internetowy) w Hotelach i Pensjonatach. Umożliwiamy w systemie podgląd z kamer np. na parking hotelowy na wydzielonym kanale telewizyjnym w jakości HD. Realizujemy instalacje Multiroom HD w nie zależnych lokalizacjach.

Tworzymy domowe systemy audio video w oparciu o serwery NAS, co daje możliwość użytkownikom korzystania z zasobów multimedialnych przez internet w dowolnym miejscu na świecie.

- NC+

- CANAL PLUS

- CYFROWY POLSAT

- TELEWIZJA NA KARTĘ

Strony internetowe

Nasz dział informatyczny dba również o Państwa nowe strony internetowe naszego autorstwa. Budujemy strony zgonie z najnowszymi standardami uwzględniając wszystkie urzadzenia mobilne. Na życzenie naszych klientów zajmujemy się administracją posiadanych przez Państwa witryn internetowych. Nasi graficy zadbają o wyjątkową oprawę graficzną.

Nowoczesne oświetlenie

Oświetlenie światłowodowe i led.

Wykonujemy nowoczesne energooszczędne oświetlenia, doświetlenia elewacji, obiektów, reklam, lokali, posesji i parkingów.

Internet w Hotelach

Budujemy HotSpoty w Hotelach i Pensjonatach wspierając się najnowszymi technologiami UBIQUITI NETWORKS.

Współczesna technologia pozwala na doprowadzenie sieci komputerowej - Internetu, istniejacą instalacją telewizyjną

Inne

Wdrażamy najnowsze systemy elektronicznego dostępu.

Elektroniczne systemy kontroli wartowników

Instalacje światłowodowe

Lokalizatory GPS

Reklama wizualna LED RGB sterowana online

Reklama neonowa sterowana online

Grafika reklamowa

Chętnie podejmiemy każde wyzwanie. Zapraszamy do współpracy.

Copyright 2014 AnapurnA. Wszelkie prawa zastrzeżone AnapurnA